А сотню вже зустріли небеса…

А сотню вже зустріли небеса…
Летіли легко, хоч Майдан ридав…
І з кров´ю перемішана сльоза….
А батько сина ще не відпускав…
(Людмила Максимлюк)

Третю річницю Революції Гідності сьогодні відзначили у нашому місті годиною-реквієм біля меморіального знаку Героям Небесної Сотні. Зимовий день 20 лютого 2014 року став переломним для всього українського народу – на головній площі столиці України масово розстріляли вірних синів та дочок  Батьківщини за їх вибір жити у вільній та щасливій державі.

Для нашого міста дата 20 лютого, але вже 2016 року, принесла тривожну звістку – у Мар’їнці, що на Донеччині, від кулі снайпера загинув ланівчанин, батько двох донечок, справжній патріот свого крою – Юрій Коваль. Тож, сьогодні біля пам’ятника борцям за волю та незалежність України відбулося покладання квітів як знак пам’яті та шани полеглим героям Небесної сотні та Юрія Коваля. Поминальну панахиду провели священнослужителі нашого міста, зазначивши: «Подвиг більше сотні синів та дочок України – окроплений кров’ю. Вони віддали свої життя заради кожного, хто сьогодні тут стоїть».

Портрети сотні вбитих на майдані сьогодні були в руках ланівчан, щоб кожен, хто прийшов на захід вдивився в обличчя мужніх, вольових та незламних патріотів України. Ми низько схиляємо голови перед вічним подвигом героїв Небесної Сотні – пам’ять про вас буде завжди для нас прикладом жертовності та любові до свого народу.

Слава героям Небесної Сотні! Слава Україні.

Вам також може сподобатися...