Засідання комісії з питань захисту прав дитини

В п’ятницю під головуванням міського голови Романа Казновецького відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, участь в якому взяли секретар виконавчого комітету міської ради, заступник голови комісії Хом’як Вікторія, спеціаліст І категорії відділу організаційно-виконавчої роботи міської ради, секретар комісії Любов Сидоренко, директор ЦСССДМ Світлани Юзюк, спеціаліст УСЗН з питань обслуговування населення Світлана Бердар, головний спеціаліст, бухгалтер служби у справах дітей Лановецької РДА Наталія Калітон, соціальний працівник Оксана Вишневська, практичний психолог ДНЗ «Ромашка» Віра Вигонна, настоятель Святопокровського храму о. Ігор Шаринський.

Розглядалася справа сім’ї, яку міська рада супроводжує ще з 2011 року і в якій виховуються троє малолітніх дітей. Причиною скликати позачергове засідання стала госпіталізація найменшої дитинки (2016 року народження), за висновками лікарів дефіцит маси тіла малечі біля 20%.

Комісія міської ради з питань захисту прав дитини здійснювала неодноразові виїзди на місце проживання сім’ї, про що свідчать складені більше десятка актів обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства. Висновки майже завжди однотипні – в хаті брудно, діти недоглянуті, а батьки бувало в стані алкогольного сп’яніння. Діти із сім’ї вилучалися вже двічі, однак батьки на шлях виправлення не ставали.

Рішення комісії було однозначне – письмове зобов’язання батьків вести здоровий спосіб життя та здійснювати належний догляд і виховання дітей заради збереження сім’ї. В іншому випадку – вилучення.

Діти – продовження нашого роду, наші спадкоємці, і ми просто не маємо жодного права нехтувати їх здоров’ям, психікою та правом на нормальне повноцінне життя.

Вам також може сподобатися...