Реконструкція вуличного освітлення в місті продовжується

Налагоджена система вуличного освітлення є важливою складовою у роботі міської ради. І тому для того, щоб мінімізувати енергоспоживання та водночас підвищити рівень якості освітлення в нашому місті було прийнято рішення провести реконструкцію вуличного освітлення: встановити нові та замінити наявні світильники з лампами розжарення і ДРЛ на світлодіодні.

Таким чином, на даний час роботи проводяться по вулицях: Тернопільська, Залізнична, Вишнівецька, Миру. В загальному буде замінено 95 ламп. Переваги LED освітлення: великий термін експлуатації світлодіодів; велика економія споживаної енергії; екологічна безпека; не вимагають обслуговування протягом користування; стійкість до механічних впливів завдяки корпусу з алюмінію і небиткого пластика; повна відсутність в спектрі ультрафіолетового випромінювання; широкий діапазон робочих температур -60 … + 40 °С; відсутність стробоскопічного ефекту (мерехтіння); миттєвий запуск і вихід на робочий режим по освітленості; відсутність великих струмів запуску; спектр випромінювання близький до сонячного світла, що покращує сприйняття кольорів та ін.

Крім цього, встановлено 9 додаткових опор вуличного освітлення по вулиці Тернопільська в напрямку виїзду з міста із світлодіодними лампами потужністю 50 Вт. Додатково здійснено часткове освітлення вулиць Берегова та Котляревського шляхом монтажу близько 12 вуличних світильників.

У планах міської ради на січень додатково освітити вулиці Заводська, Молодіжна, І.Богуна, Хлібна та с. Оришківці.

Роботи по модернізації вуличного освітлення продовжуватимуться. Протягом поточного року заплановано освітити вулиці: Березова, Богайчука, Богайчука-бічна, Відродження, Гайова, Г.Сагайдачного, Зарічна, Зелена, І.Франка, Кармелюка, Коротка, Листопадова, Лугова, Нова, Новосілка, Північна, Польова, Садова, Січ.Стрільців, Сонячна, Травнева, Травнева-бічна, пров.Залізничний. Отож, в загальному місто буде освітлено на 90%.

Вам також може сподобатися...