Вітання міського голови Романа Казновецького з нагоди Дня місцевого самоврядування

foto_golova_2

Традиційно 7 грудня ми відзначаємо день місцевого самоврядування. Це подія, яка яскраво відображає активну участь сільських, селищних, міських голів, депутатів і працівників виконавчих апаратів місцевих рад в управлінні державою, це вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам і наділяють їх владними повноваженнями. Тільки така влада і є справді народною – владою не над суспільством, а легітимною владою самого суспільства, для суспільства і в інтересах суспільства.

Життя показує, що не може бути справжньої демократії без порядку, держави – без належного контролю, а повноцінного самоврядування – без необхідного обсягу повноважень і матеріально-фінансових ресурсів. Однак, для цього потрібна спокійна, злагоджена робота всіх гілок влади.

Сьогодні місцеве самоврядування є ключовим суб’єктом децентралізації влади для розв’язання політико-правових проблем за рахунок розширення повноважень та фінансових можливостей територіальних громад і, відповідно, їхніх представницьких органів із перетворенням місцевого самоврядування на фінансово спроможний, ефективний та відповідальний інститут публічної влади.

У день професійного свята хотілося б від усього серця побажати всім, хто працює на благо громад, відстоює їх потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя й непохитної віри у щасливе майбутнє України. Нехай день 7 грудня об’єднає у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Україну щасливими й багатими. Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу.

Вам також може сподобатися...