День місцевого самоврядування

Сьогодні в районному будинку культури відбулися святкові заходи, присвячені Дню Збройних Сил України та Дню місцевого самоврядування. Урочистості зібрали в залі військовослужбовців нашого краю та представників самоврядних органів – міської, районної та сільської рад.

«Перш за все, хочеться подякувати за жертовність, мужність, волю нашим захисникам, – зазначив у своєму вітальному слові міський голова Роман Казновецький: –  Останні роки показали, що в єдності наша сила, і мабуть недарма в часі теж співпадають такі свята як День волонтера (05 грудня) та День ЗСУ (6 грудня): і перші і другі віддають себе боротьбі за вільну і незалежну Україну. Окрім цього щирі слова вітання линуть колегам – представникам органів місцевого самоврядування. Бажаю терпіння, мудрості та міцних нервів. Непросто працювати в час впровадження реформ, але, з другої сторони, ми маємо можливість впливати на цей процес і коригувати його під нашу громаду».

Міський голова вручив подяку волонтеру Володимиру Зуєву, грамоту з нагоди професійного свята Олені Крещук, Оксані Карп’юк, Руслані Доротюк. Сувеніри та квіти отримали ветерани праці Лановецької міської ради, наставники, чиї мудрі поради допомагають і зараз. А саме: Іван Панфілович Ткачук, Ярослав Ілліч Опер, Галина Сергіївна Гринчак, Анатолій Георгійович Коломейцев, Віктор Федорович Носик.

Щирими та приємними слова вітання та побажання звучали у піснях, які дарували присутнім в залі, талановиті ланівчани!


Не відображаються фото?

Вам також може сподобатися...