День Гідності та Свободи

Вже третій рік поспіль для усього українського народу 21 листопада стало національним  святом, адже саме в цей день ми святкуємо День Гідності та Свободи. Сьогодні серця ланівчан переповнювалися двоякими почуттями – і гордістю за своїх співвітчизників, і сумом та болем за загиблими в боротьбі за гідне та вільне життя кожного з нас. Біля меморіальної дошки Небесній Сотні зібралося чимало люду аби відзначити дату початку двох суттєвих революцій в історії українського народу – це 2004 та 2013-2014роки. Здавалося б поміж цими датами десятиліття, однак вони поєднані прагненням нас, українців, жити вільно, мирно та гідно.

Сьогодні міський голова Роман Казновецький спільно із працівниками міської ради взяли участь в заходах по відзначенню Дню Гідності і Свободи, поклали квіти, разом із громадою міста, з’єднавши жовто-блакитні стяги, зробили своєрідний ланцюг єднання.

Відзначення дня Гідності та Свободи стало доброю традицією для об’єднання однодумців у спільній боротьбі за краще майбутнє нашої країни.


Не відображаються фото?

Вам також може сподобатися...