Всеукраїнська акція «Велика українська хода»

flags_pano

Вчора до міської ради завітала військовий журналіст, волонтер батальйону «Айдар», капітан Катерина Валевська, яка є організатором всеукраїнської акції «Велика українська хода», що стартувала вперше ще 14 вересня 2014 року. Подорожуючи із Сходу на Захід України, пані Катерина збирає жовто-блакитні стяги, на яких усі бажаючі пишуть побажання та подяки сучасним героям – воїнам АТО. До нашого міста волонтер привезла 245 прапорів. Наш став 246-им. На полотні міський голова та працівники міської ради написали побажання здоров’я, миру, злагоди та єдності військовослужбовцям та щирі слова подяки за їх жертовність та героїзм.

Пані Катерина наголосила, що вже 92 дні триває її подорож – проведено безліч зустрічей, багато спілкувань, вивішено прапор на вершині гори Говерла, де спільною молитвою та гімном України, учасники акції звернулися до Бога за миром та спокоєм на «Богом даній землі».

Сьогодні ж, українські стяги майоріли на центральній площі нашого міста – це традиційний захід акції «Велика українська хода», тож кожен ланівчанин зміг перейнятися долею кожного прапора, адже усі вони з різних точок нашої країни – від Криму – до Києва, від Донбасу – до карпатських полонин.

Вам також може сподобатися...