Результати п’ятнадцятої сесії Лановецької міської ради сьомого скликання

Сьогодні відбулася п’ятнадцята сесія Лановецької міської ради сьомого скликання. На розгляд депутатам було представлено 14 питань порядку денного, усі були розглянуті та підтримані. Зокрема, проголосовано за організацію роботи з розроблення містобудівної документації населених пунктів Лановецької міської ради на період 2016-2017 років та надано дозвіл на проведення робіт з інвентаризації земель землевласників, землекористувачів та земель наданих у власність та постійне користування в межах населеного пункту. По даному питанню інформувала представник ТОВ «Крок Центр» Ольга Костеля, яка пояснила, що розроблення генерального плану міста – це основний крок в розвитку міста на 15-20 років вперед.

genplan

Внесено зміни до міського бюджету на 2016 рік, а саме: надано субвенцію районному бюджету в сумі 2 000 грн. на придбання гандбольних м’ячів для ДЮСШ, 10 000 грн. на ремонтні роботи в ФАПах сіл Волиця та Оришківці, 7 000 грн. на придбання інструментарію та мякого інвентарю для операційного блоку хірургічного відділення Лановецької КЦРЛ. Також підтримано державну політику у сфері казначейського обслуговування міського бюджету на 2016-2019 роки.

Розглядалося питання ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад. Було вирішено в тридцяти денний термін провести громадські обговорення щодо впровадження децентралізації у нашому місті.

Затвердили депутати і зміни до Правил благоустрою населених пунктів Лановецької міської ради, які стосуються прибирання прибудинкових територій, заключення договорів на ввезення твердих побутових відходів, утримання собак, котів, курей та інших домашніх свійських тварин та ін.

Вам також може сподобатися...