Засідання виконавчого комітету

У п’ятницю відбулося засідання виконавчого комітету Лановецької міської ради. Основні питання порядку денного:

1. Про стан дотримання громадського порядку на території Лановецької міської ради доповідав начальник сектору Лановецького ВП Кременецького ВП ГУНП в Тернопільській області Ігор Гурайський, який проінформував, що за звітний період 2016 року зареєстровано 1068 заяв та повідомлень (613 – в минулому році) про кримінальні та адміністративні правопорушення від громадян, які проживають на території міської ради, а це 48 % від загальної кількості зареєстрованих повідомлень. Рішенням виконавчого комітету вирішили рекомендувати Лановецькому відділенню поліції посилити роботу, спрямовану на захист прав і свобод громадян, активізувати роботу щодо здійснення контролю за дотриманням графіків роботи закладів торгівлі на території міської ради; здійснювати контроль за дотриманням вимог статті 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення з метою недопущення розпивання спиртних напоїв та появи у нетверезому вигляді у громадських місцях; посилити контроль за дотриманням правил дорожнього руху; інформувати населення про стан дотримання громадського порядку та інше.

2. Про надання матеріальної допомоги – в зв’язку із важким становищем надано матеріальну допомогу шістьом ланівчанам на загальну суму 3 900 грн.

3. Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, які брали участь в АТО – трьом учасникам бойових дій надано допомогу кратну 1 000 грн. кожному.

4. Про затвердження форми акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства – встановлено, що акт обстеження, який складається депутатом міської ради матиме нову форму, яку можна переглянути тут.

5. Про облаштування мереж вуличного освітлення – надано дозвіл на виготовлення проектно-кошторисної документації з реконструкції мереж вуличного освітлення м. Ланівці по вулицях: Садова, Січових Стрільців, Богайчука, Берегова, Драгоманова, Підгірна, Сагайдачного, Березова, Івана Франка, Центральна.

Вам також може сподобатися...