Засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

golova_vistup1В п’ятницю, 30 вересня, міський голова Роман Казновецький взяв участь в засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській облдержадміністрації, про це ТУТ, на якому слухалося питання впливу господарської діяльності свинокомплексу ПАП «Агропродсервіс» на навколишнє середовище, здоров`я жителів міста Ланівці та підпорядкованих міській раді сіл.

Нагадаємо, що більше ніж півтора роки, громада міста протистояла діяльності ТОВ «АгроЛанівці», оскільки ні дозвільних документів, ні належного санітарного контролю не було.

Як зазначив міський голова, продемонструвавши фото докази, допустимі норми шкідливих речовин перевищено в декілька раз відповідно до висновків фахівців Державної екологічної інспекції у Тернопільській області, які проводили експертизу ґрунту (вміст нітратів – 679 мг/кг при нормативному вмісту 189 мг/кг). Однак, Едуард Ференц, заступник Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Тернопільської області, повідомив, що в загальному підприємство сплатило лише 10 тис. грн. штрафу за забруднення навколишнього середовища.

dovgaluk_vistupДепутат Лановецької міської ради Олег Довгалюк, виступивши за трибуною, зазначив, що протистояння триває, адже діяльність ПАП «Агропродсервісу», що в с. Оришківці Лановецького району, теж несе в собі небезпеку та діє з порушеннями.

Керівництво міста разом із громадою й надалі відстоюватимуть права жителів міста на чисте довкілля та законність функціонування підприємств на території Лановецької міської ради.

golova_interv

Вам також може сподобатися...