День працівників освіти

Традиційно, що в першу неділю жовтня своє професійне свято зустрічають працівники освітянської галузі. Тож, вчора, у районному будинку культури відбулися святкові заходи, на які були запрошені працівники міської ради на чолі із міським головою Романом Казновецьким.

Очільник міста звернувся до присутніх: «Шановні освітяни. Від себе особисто та від імені міської ради, депутатського корпусу та виконавчого комітету щиро вітаю Вас із професійним святом. Перш за все, хочу побажати багато терпіння, здоров’я, щастя. Не забувати, що від вашої невтомної праці залежить майбутнє та сьогодення, адже із вашими знаннями ланівчани йдуть в світ, прославляючи та презентуючи наш рідний край».

Також, міський голова нагородив грамотою Лановецької міської ради за високий професіоналізм, творче ставлення до виконання посадових обов’язків, забезпечення високої результативності своєї роботи, вагомий внесок у розвиток освітньої галузі району та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти: ЮНИК Оксану Василівну, БІЛИК Валентину Ярославівну, РУДЮК Ольгу Вікторівну, ПРИМАС Любов Петрівну, ЗАКІТНЮК Оксану Іванівну, ПИВОВАРЧУК Світлану Григорівну.

Вам також може сподобатися...