Шановні ланівчани! Дорогі земляки!

ВишиванкаГолова_312_312Щиросердечно вітаю вас із нашим національним святом – днем Незалежності України. Уже чверть століття ми – українці – господарі своєї землі, вільні духом та сповнені патріотизмом. З історії нам відомі факти неодноразових посягань на цілісність та свободу нашої Батьківщини, сучасність – не виняток. На превеликий жаль, сьогодні святковий настрій переплітається із тривогою за теперішніх героїв, тих, хто зараз воює на Сході України, виборюючи право кожного з нас – жити у вільній незалежній країні.

Сьогодні під синьо-жовтими стягами об’єдналися люди різних національностей, політичних та релігійних поглядів. Дух свободи та патріотизму звучить у кожній ноті гімну нашої держави, тож: «Ще не вмерла України, ні слава, ні воля»!!! Цю істину берегтимуть і наші діти.

Від імені міської ради вітаю кожну українську родину із святом. Зичу вам мирного неба, добробуту, міцного здоров’я, злагоди у ваших домівках. Нехай Господь дарує кожному сили, наснаги, мудрості на нові звершення та перемоги.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою міський голова Роман Казновецький!

Вам також може сподобатися...