Презентація проекту “Лановецький зооботсад”

Лановецький зоологічний сад – це місце для проведення сімейного дозвілля, як серед місцевих жителів, так і гостей міста, який зараз перебуває у незадовільному стані і потребує проведення ряду організаційних, регулятивних та господарських заходів щодо покращення його стану.

project_zoobotsad1Життя людини тісно пов’язане з навколишньою природою. Важливу роль відіграє естетичний та психологічний вплив рослин на людину. Тваринний світ є важливою частиною біосфери нашої планети. Разом з рослинами тварини відіграють значну роль в міграції хімічних елементів, яка лежить в основі існуючих у природі взаємозв’язків. Усім відоме естетичне значення тварин. Кожен вид тварин має або може мати в майбутньому певне позитивне (пряме або опосередковане) значення для людини. Тому дуже важливо зберігати і збагачувати куточки живої природи у містах, зокрема таким місцем виступає Лановецький зооботсад.

project_zoobotsad516 серпня 2016 року спеціалістами кафедри лісового і садово-паркового господарства відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України “Бережанський агротехнічний інститут” була проведена презентація завершеного проекту організації території Лановецького зоологічного парку місцевого значення “Лановецький зооботсад”.

project_zoobotsad2

Зазначимо, що на теренах Лановеччини це перший маштабний проект по відновленню зеленої зони для відпочинку жителів міста.

Наступним кроком буде розгляд щодо затвердження представленого проекту на виконавчому комітеті міської ради.


Переглянути альбом

Вам також може сподобатися...