Висловлюємо щирі слова подяки

podjakaШановні ланівчани, 28 липня нашому місту Ланівці виповнилося 572 роки. Наші земляки, працівники підприємств, організацій, закладів підтвердили свою любов до міста, до його жителів, його історії, культури та традицій своєю участю та особистим вкладом в проведення святкових заходів.

Лановецька міська рада, як організатор святкування Дня міста, від імені жителів Ланівців висловлює подяку благочинному району, митрофорному протоієрею о.Миколаю Перогу, настоятелям о.Ігорю Шаринському, о.Ігорю Довгому, о.Івану Мануляку та всім священнослужителям, які відслужили святковий молебень з нагоди відзначення 1028-ліття хрещення Київської Русі – України та Дня міста.

За підтримку та надану можливість гідно провести свято щиро дякуємо: ПСП а/ф «Горинь» (керівник Осип Гасюк), ПП «Захід Агроінвест» (Василь Гарач), ВАТ «Лановецьке ХПП» (Микола Шевчук), ТОВ «Росса» (Микола Ковальчук), ТОВ «Комарго» (Сергій Казновецький), ПП Василю Олеськіву, ПП Руслану Рижаку, ФОП Володимиру Глушку, ФОП Сергію Яремку.

За організацію проведення святкових заходів вдячні Юрію Матевощуку та Олександру Друзюку; клубові активного відпочинку «За ВітРоМ» – за підготовку та проведення велопробігу.

Центральній районній бібліотеці для дорослих (директор Світлана Пчола) вдячні за фотовиставку «Ланівці. Час. Події. Люди» та проведення флешмобу на тему «Ланівці – краса і полум’я Волині, що стали строфами віршів»; за організацію та підготовку соціального проекту «Старість без дітей» – Івану Лобуню та Марії Демчук.

Дякуємо організаторам та учасникам спортивного свята на центральному стадіоні міста, а саме Лановецькій районній федерації футболу (в.о. голови Володимир Рубець) та футбольним командам «Цукровик», «Обрій», «Автодор», «Ветерани».

Вдячні організаторам проведення виступів місцевих колективів художньої самодіяльності: відділу культури районної державної адміністрації (начальник Юрій Стешенко), районному будинку культури (директор Микола Фурман), режисерам Софії Рижевській та Світлані Вегері, ведучим Марії Богуновій і Сергію Крисі та учасникам, а саме: фольклорно-обрядовому ансамблю «Борщівські молодички», фольклорно-обрядовому ансамблю РБК, дитячому фольклорному ансамблю РБК «Передзвін», солістам Аліні Шевчук, Світлані Йордовській, Марії Ботуновій, Яні Магдич, Каріні Кравчук, Мар’яні Гуменюк, Юлі Басок, Марії Войцещук, Людмилі Огродовій, Олександрі Паламарчук, Олені Черній, Юрію Шевчуку, дуету «Планетарій», гумористу Миколі Луговому.

За проведення молодіжної дискотеки – Сергію Юцику та Валерію Франчуку.

Також, Лановецька міська рада висловлює вдячність особовому складу управління патрульної поліції у м. Тернополі за супровід веломарафону по вулицях міста.

За охорону громадського порядку під час проведення святкових заходів дякуємо: майору поліції Ігорю Гуральському, майору поліції Мар’яну Шабану, майору поліції Михайлу Кирильчуку, лейтенанту поліції Віктору Гудзю, старшому лейтенанту поліції Олексію Жмудю, лейтенанту Роману Грабарчуку, майору поліції Євгену Трофимчуку, лейтенанту поліції Тарасу Дворницькому, лейтенанту поліції Сергію Гончуку, лейтенанту поліції Віктору Круку, майору поліції Денису Альохіну, старшому лейтенанту поліції Павлу Качору, старшому сержанту поліції Сергію Сидоруку, старшому сержанту поліції Сергію Пасєці, сержанту поліції Івану Літинському.

Міська рада щиро вдячна друзям, від яких надійшли вітальні адреси з нагоди святкувань у Ланівцях, колективам підприємств, установ, організацій, жителям міста, які взяли участь в упорядкуванні своїх дворів та прилеглих територій. Дякуємо ланівчанам та гостям нашого міста, що прийшли та приїхали на свято, чим засвідчили любов до рідного краю. Особлива вдячність хлопцям, які захищають наш мир і спокій, завдяки яким ми мали змогу організувати і провести свято у місті.

Здоров׳я усім вам та достатку в кожну домівку. Нехай любов до міста і до кожного його жителя, зокрема, зігріває ваші серця, а наші Ланівці й надалі все краще розвиваються, міцніють та процвітають.

З повагою та вдячністю міський голова
Роман Казновецький

Вам також може сподобатися...