День комунальника України

День комунальника − професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня. Цей святковий день присвячений усім працівникам житлово-комунальних господарств, які виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності міст, надання різних послуг. Саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного було комфортним, зручним та безпечним.

 

Шановні працівники Лановецького КПпБ!

Вітаємо Вас з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Саме на Вас покладено важливу роль у задоволенні потреб Ланівчан у повсякденних і життєво необхідних послугах. Завдяки вашій наполегливості та працьовитим рукам, незважаючи на всі негаразди сьогодення, громада забезпечується водою, підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, проводиться благоустрій та озеленення вулиць. Ви робите все можливе, щоб обсяг та якість цих послуг відповідали запитам наших громадян. Від вашого професіоналізму і сумлінності залежить загальний соціальний настрій суспільства.

Зичимо Вам міцного здоров’я, хорошого весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього, ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань.

Зі святом вас!

Вам також може сподобатися...