579 пропозицій зібрали під час акції “Впливай на бюджет своєї громади!”

579 пропозицій зібрали у Лановецькій ОТГ у рамках інформаційної кампанії “Впливай на бюджет своєї громади!”. Подавали їх під час вуличних акцій у рамках Днів села — у Юськовецькому старостинському окрузі спільно із Загірцівським, Якимівському — спільно із Краснолуцьким. Окрему зустріч організовано для старшокласників у Культурному центрі Єловицьких. Підсумковим заходом стала акція у центрі міста Ланівці 27 вересня, на яку завітав експерт Микола Орлов.

З 15 серпня для подачі бюджетних пропозицій по населених пунктах ОТГ було розміщено 13 скриньок. Також збір відбувався в режимі онлайн. Для цього на інформаційних ресурсах та офіційних сторінках у соцмережах Лановецької міської ради була розміщена спеціальна форма.

В рамках кампанії розроблено тематичний буклет “Бюджет для громадян”, який організатори акції поширювали серед учасників.

Найбільше, 156 пропозицій, зібрано щодо ремонту доріг, тротуарів громади. 114 жителів висловилися за організацію і облаштування відпочинкових зон в усіх куточках громади. 87 — за продовження освітлення населених пунктів та проведення благоустрою, встановлення сміттєвих баків, озеленення. Були цікаві пропозиції щодо розширення меж громади, організації вивезення твердих побутових відходів тощо.

Близько 20 пропозицій не належать до компетенції міської ради, зокрема ремонт доріг, які не є власністю громади, закриття відділень районної лікарні, відкриття дитячих кафе, кав’ярень, салонів краси тощо.

Слушні пропозиції подав експерт Микола Орлов: встановлення розпізнавальних знаків, відкриття готелю, облаштування стоянки для автомобільного транспорту тощо.

Новим для наших жителів було впровадження електронної форми збору. Проте таким способом зібрано лише 17 пропозицій. Тішить, що всі вони змістовні і стосуються покращення умов та благоустрою нашої громади.

Активними були і школярі, які подали 59 пропозицій. Найбільше їх цікавить забезпечення необхідним приладдям та обладнанням шкіл, а також організація дозвілля.

Приємною несподіванкою були слова подяки за розпочаті ремонти доріг, встановлення дитячих майданчиків тощо.

Найбільшу активність проявили жителі м. Ланівці, с. Волиця, с. Малі Куськівці, с. Оришківці. Тут зібрано 153 пропозиції. 65 з них стосуються ремонту доріг та тротуарів, 26 – облаштування зони міського ставку, парку, дитячих майданчиків, озеленення вулиць, реконструкції міського фонтану тощо. 16 — щодо освітлення вулиць, 12 – встановлення сміттєвих баків.

У Загірцівському старостинському окрузі зібрано 137 бюджетних пропозицій. 52 з них щодо облаштування відпочинкової зони. Не менше хвилює жителів і стан доріг округу – про це свідчать 32 пропозиції. 21 — стосується ремонту сільського будинку культури, благоустрою в окрузі, встановлення сміттєвих баків, облаштування території школи тощо

115 пропозицій подано мешканцями Юськовецького старостинського округу. За облаштування зони відпочинку — 29 з них, за будівництво футбольного поля з штучним покриттям – 10. Не оминули своєю увагою жителі і ремонт доріг — 27 пропозицій, благоустрій та встановлення сміттєвих баків – 22.

Якимівський старостинський округ подав 53 пропозиції, з яких 20 стосуються ремонту доріг, 7 – встановлення дитячого майданчика в селі Татаринці, 7 – благоустрою території тощо.

45 пропозиції зібрано від мешканців Краснолуцького старостинського округу. Найбільше турбує їх аварійний стан адмінбудівлі, щодо його ремонту висловилося 11 людей. 7 пропозицій стосуються відкриття клубу в селі, така ж кількість — облаштування місця відпочинку молоді та безперервності роботи дошкільного навчального закладу. 9 пропозицій подано щодо ремонту доріг та благоустрою.


Вам також може сподобатися...