Лановецький відділ Тернопільського обласного центру зайнятості інформує!

На Тернопільщині шукають роботу більше пів тисячі переселенців

Цьогоріч (за оперативними даними) через місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості шукали роботу 1168 внутрішньо переміщених осіб, з них 854 – отримали статус безробітного.

З початку 2024 року за скеруванням служби зайнятості області:

232 переселенці працевлаштовані, здебільшого в торгівлі, у переробній промисловості та в освіті (5 – мешканці Лановеччини) , з них:

88 – з компенсацією роботодавцям коштів на оплату праці за працевлаштованих ВПО ( з них 3 – за працевлаштування переселенців, які проживають на Лановеччині);

111 – працювали в складі «Армії відновлення» (на суспільно корисних роботах) в т.ч. – 13 ВПО за скеруванням місцевого підрозділу;

14 – мали тимчасову роботу;

47 – безробітних ВПО проходили профнавчання, в т.ч. 2 – безробітні ВПО Лановеччини;

6 – отримали ваучери на оплату навчання.

Зараз кар’єрні радники Тернопільського обласного центру зайнятості продовжують пошук прийнятних місць праці для 568 внутрішньо переміщених осіб зі статусом безробітного. Серед них: 90,1% – жінки, 47,5% – з вищою освітою.

За професійними групами:

154 – працівники сфери торгівлі та послуг,

94 – найпростіших професій,

69 – технічні службовці,

67 – професіонали,

53 – фахівці,

50 – держслужбовці, директори і керівники підприємств чи підрозділів,

32 – робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин,

31 – кваліфіковані робітники з інструментом,

18 – кваліфіковані робітники сільського, лісового, рибного господарств.

За професіями шукають роботу:

22 – кухарі, пекарі та кухонних робітники,

20 – менеджерів,

17 – медпрацівників (з них 13 – медсестер (медбратів);

14 – освітян (вчителів, вихователів, викладачів, фітнес-тренер, няня),

14 – бухгалтерів та економістів;

13 – листонош,

11 – інженерів,

10 – водіїв і машиністів;

10 – швачок,

9 – соцробітників,

Також мають потребу в працевлаштуванні секретарі, комірники, діловоди, психологи, електромонтери, доярі, птахівники, трактористи, кранівники, манікюрники, садівники; фахівці з комп’ютерної графіки (дизайну), з видавничо-поліграфічного виробництва, з інтерв’ювання.

Серед шукачів роботи з числа ВПО є прокурор, фризерник (виробництво мороозива), експедитор, редактор, юрист, фінансовий аналітик, електромеханік, інспектор прикордонної служби, художник, спостерігач-пожежний, стрілець, свинар, токар, мерчендайзер, овоскопувальник яєць, виноградар, шихтувальник, швейцар, гірник та ін.

Через Лановецький відділ Кременецької філії Тернопільського обласного центру зайнятості сьогодні шукають роботу 18 безробітних внутрішньо переміщених осіб.

Шановні роботодавці! Якщо Ви можете запропонувати роботу переселенцям, зверніться у місцевий підрозділ служби зайнятості. Можна подати вакансію через чат-бот @DCZWorkNowBbot, вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів.

До слова, роботодавці, які працевлаштовують переселенців, можуть отримати компенсації!

Інформацію можна отримати за телефоном “гарячої лінії” Тернопільського обласного центру зайнятості – 0635765756 або у місцевому центрі зайнятості.

Спільними зусиллями допоможемо знайти роботу переселенцям!

Продавці, кухарі, водії, вчителі – молоді фахівці з Тернопільщини готові реалізовувати свій фаховий потенціал!

Служба зайнятості Тернопільщини активно сприяє молодим жителям краю у тому, аби вони знайшли себе на ринку праці: свідомо та виважено обрали професію, здобули її, знайшли місця праці, реалізували свій фаховий потенціал.

З початку 2024 року через службу зайнятості області з числа молоді до 35 років:

– 2,4 тис. осіб (28% від загальної кількості) шукали роботу,

– 1157 вдалося працевлаштувати

– 119 – проходили професійне навчання

– 66 молодих краян було залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

З початку року через Лановецький відділ Кременецької філії Тернопільського ОЦЗ шукали роботу 40 безробітних осіб з числа молоді до 35 років, а це 26% від загальної кількості зареєстрованих безробітних у місцевому підрозділі центру зайнятості. З числа молоді в цьому році – 3 молодих людей брали участь в суспільно-корисних роботах, 5 – проходили професійне навчання, 7 – працевлаштовані.

197 молодих жителів Тернопільщини отримали гранти чи мікрогранти на відкриття або розвиток власної справи, з них 9 учасників бойових дій та членів їх сімей. Це дасть можливість створити 422 нових робочих місця. Вони реалізовують бізнеси в роздрібній торгівлі; у сферах краси, освіти, громадського харчування, виробництва кондитерських та хлібобулочних виробів, текстильної промисловості, займаються стоматологічною практикою.

Зараз 540 безробітних з числа молоді продовжують пошук роботи через обласну службу зайнятості, з них 74 випускника ВНЗ і 34 – професійно-технічних закладів освіти. 36 – УБД, з інвалідністю, 145 – ВПО. 8 безробітних до 35 років зараз проходять профнавчання

Більшість з них мають професії: продавець, стрілець, кухар, водій, вчитель. Також шукають роботу медсестри, мерчендайзери, інженери, юристи, психологи, мікробіолог, стоматолог, актор, радіотелефоніст, оператор наземних засобів керування безпілотним літальним апаратом, навідник (кулеметник) бронетранспортера, склодув, гірник, тракторист та ін.

В місцевому підрозділі центру зайнятості продовжують пошук роботи на сьогодні 17 молодих людей віком до 35 років..

До слова, роботодавці, які працевлаштовують краян з числа молоді, можуть отримати компенсації:

50% мінімальної зарплати, якщо працевлаштують безробітних:

– віком до 25 років, зі страховим стажем менше року,

віком до 35 років, якщо приймає його на перше робоче місце

та звільнених зі строкової служби – на перше робоче місце;

100% фактично сплаченого ЄСВ, якщо працевлаштують безробітних на нові робочі місця (незалежно від віку);

до 106,5 тис. грн, отримає роботодавець, якщо облаштує робоче місце для людини з інвалідністю І групи та 76 тис. грн – для працівника ІІ групи інвалідності (незалежно від віку).

Молоді люди з числа ВПО, УБД, які не зареєстровані у службі зайнятості як безробітні, можуть отримати ваучер на оплату навчання за однією із 124 професій.

За детальнішою інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або за тел. «гарячої лінії» – 0635765756.

Зауважимо, що подати або знайти вакансію можна через:

Єдиний портал вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua/)

Національний Кадровий Резерв (https://ukrnkr.in.ua/)

Пропонуєте роботу? Подайте вакансію, скориставшись Електронним помічником Роботодавця: http://surl.li/gmclv, а також через особистий кабінет роботодавця: https://www.dcz.gov.ua/cabinet (можна зайти через чат-бот @DCZWorkNowBbot), вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів.

Шукаєте роботу? Заповніть анкету-резюме🙁 http://surl.li/byovs )

Які вакансії у топі на ринку праці Тернопільщини?

На сьогодні місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості пропонують шукачам роботи більше 1,5 тис. вакансій від роботодавців регіону. З них, майже кожна п’ята – із заробітною платою вищою від середньої по області.

Найбільша потреба у працівниках є на підприємствах переробної промисловості, в торгівлі, у сферах охорони здоров’я та надання соціальної допомоги, транспорті, в освіті.

У топ 10 вакансій області увійшли: водій, лікар, продавець, швачка, кухар, медсестра, вантажник, бухгалтер, інженер, листоноша.

На Лановеччині у топ 10 вакансій увійшли: лікарі, фахівці з питань мобілізаційної роботи, продавці, водії автотранспортних засобів, трактористи, швачки, пекарі, вантажник, бармен.

У топі професій за розміром зарплати:

45 тис. грн – головний бухгалтер;

30-35 тис. грн – водій, інженер-конструктор, вантажник, шеф-кухар, кухар, модельєр-конструктор;

25-28 тис. грн – економіст, лікар-психіатр, монтажник устаткування зв’язку, дизайнер-виконавець, начальник виробничої лабораторії, слюсар з ремонту транспортних засобів;

20-24 тис. грн – лікарі різних спеціальностей, забивач худоби, слюсар-електрик, електрогазозварник, бухгалтер, інженер з безпеки руху.

Загалом зарплата залежить від виконуваних обов’язків та кваліфікації.

За детальнішою інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або за тел. «гарячої лінії» – (063) 5765756.

Зауважимо, що подати або знайти вакансію можна через сервіси:

ТГ-канали “Робота на Тернопільщині”, «Вакансії! Тернопільська область»

Єдиний портал вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua/)

Національний Кадровий Резерв (https://ukrnkr.in.ua/)

Пропонуєте роботу? Подайте вакансію, скориставшись Електронним помічником Роботодавця: http://surl.li/gmclv, через особистий кабінет роботодавця: https://www.dcz.gov.ua/cabinet (можна також зайти через чат-бот @DCZWorkNowBbot), вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів.

Шукаєте роботу? Заповніть анкету-резюме: http://surl.li/byovs     

Лановецький відділ

Кременецької філії

Тернопільського обласного

центру зайнятості

тел.(067) 2925591

Вам також може сподобатися...