Про актуальне: за підсумками виконавчого комітету

Виконавчий комітет Лановецької міської ради на чолі із міським головою Романом Казновецьким засідав сьогодні, 6 серпня, у Культурному центрі Єловицьких.

Розглянули питання про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям громади на суму 4800 грн. Також 1000 грн виділено для учасника бойових дій.

Про схвалення звіту про виконання бюджету за І півріччя 2019 року інформувала Неля Салецька, начальник відділу бюджету, фінансів та планування.

Перший заступник міського голови Руслан Задерей інформував щодо питання облаштування мереж вуличного освітлення на набережній міського ставу. Освітлення мають встановити на території реалізації молодіжного проекту “Твій безмежний простір”. Рішенням виконкому надано дозвіл на виготовлення проектно-кошторисних документацій з реконструкції електричних мереж вуличного освітлення у цьому місці.

Члени виконавчого комітету надали дозвіл Молодіжній раді на проведення велопробігу до Дня Незалежності України – 24 серпня.

Андрій Поклонський, заступник в.о. начальника Лановецького КПпБ, подав звіт щодо використання коштів та виконання робіт по благоустрою підприємством за червень 2019 року.

Також затверджено поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води Лановецьким КПпБ при централізованому водопостачанні та водовідведенні загальним обсягом 157,44 м3/1000 м3, з яких 140,32 м3/1000 м3 – витоки та не обліковані втрати води.

Розглядалося питання про видалення чотирьох зелених насаджень біля центрального відділення поштового зв’язку “Ланівці-2” та ТФ ПАТ “Укртелеком”. Члени виконавчого комітету надали такий дозвіл, проте рекомендували здійснити озеленення прилеглої території.

Окрім того, на порядку денному стояли питання про зміну адресних номерів, про укладення договору про пайову участь в розвитку інфраструктури населених пунктів Лановецької міської ради, про видачу дозволу на порушення об’єкта благоустрою тощо.

Вам також може сподобатися...