Громадські слухання щодо обрання пріоритетного напряму Плану покращення послуг

Громадські слухання щодо обрання пріоритетного напряму Плану покращення послуг відбулися сьогодні у Лановецькій міській раді. Більше 70 людей зібралося для обговорення та вирішення цього стратегічного питання у залі засідань.

Презентувати План покращення послуги приїхав координатор Лановецької ОТГ в програмі DOBRE Михайло Козирєв.

Частина зустрічі пройшла у форматі діалогу. Кожен зміг отримати відповідь на своє запитання для того, щоб відповідально підійти до прийняття рішення. Не обійшлося і без активної дискусії, яка підтвердила, що на кону доля нашої громади, а обране рішення вплине на життя усіх мешканців.

Попередньо партнерами від програми #DOBRE проведено дослідження 352 господарств громади та визначено чотири напрями, які на думку мешканців, потребують найбільшої уваги. Це:

  • утримання та ремонт доріг в межах компетенції ОТГ;
  • первинна медицина;
  • поводження з ТПВ (твердими побутовими відходами);
  • благоустрій зелених зон, парків, скверів.

Саме ці чотири напрями було запропоновано на вибір учасникам слухань. Результати формували шляхом голосування.

Так, пріоритетним визначено напрям поводження з ТПВ (твердими побутовими відходами). 70% присутніх обрали саме його. 15.8% проголосували за утримання та ремонт доріг в межах компетенції ОТГ. 10% – за первинну медицину. 4,2 % – благоустрій зелених зон, парків, скверів.

Тож згідно із результатами найближчі роки у нашій громаді вдосконалюватиметься послуга поводження із ТПВ у рамках програми #DOBRE.

Вам також може сподобатися...